Styrelsen

FUB:s förbundsstyrelse vald vid förbundsstämman 26-27 maj 2018:

FUB:s förbundsordförande Harald Strand Fotograf: Linnea Bengtsson
Harald Strand
Riksförbundet FUB:s ordförande
Telefon: 08-508 866 57 och 076-315 24 54
harald.strand@fub.se

FUB:s förste vice ordförande Anders Lago 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Anders Lago
1:e vice ordförande
Telefon: 070-851 84 61
anders.lago@fub.se

FUB:s andre vice ordförande Jan-Åke Wendel 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Jan-Åke Wendel
2:e vice ordförande
Telefon: 073-855 27 77
jan-ake.wendel@fub.se

Ledamöter:

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Ingvarsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Ingvarsson
elisabeth.ingvarsson@fub.se
Telefon: 070-867 61 85

förbundsstyrelseledamot Gert Ivarsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Gert Iwarsson
gert.iwarsson@fub.se

förbundsstyrelseledamot Therese Nilsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Therese Nilsson
Telefon: 072-314 70 00
therese.nilsson@fub.se

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Sandlund 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Sandlund
Telefon: 070-973 49 12
elisabeth.sandlund@fub.se

förbundsstyrelseledamot Monica Stjernsten 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Monica Stjernsten
Telefon: 070-668 36 81
monica.stjernsten@fub.se

förbundsstyrelseledamot Annelie Sylvén Troedsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Annelie Sylvén Troedsson
Telefon: 070-570 65 45 eller 042-923 36
annelie.sylven-troedsson@fub.se

Ersättare:

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Krister Ekberg 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Krister Ekberg
Telefon: 076 854 35 41
krister.ekberg@fub.se

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Monika Gebart 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Monika Gebart
Telefon: 070-604 74 06
monika.gebart@fub.se

 

Riksförbundet FUB:s kansli hittar du här.

Senast uppdaterad:
söndag 1 mars 2020
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
hehejNyhet från www.fub.se