Styrelsen

FUB:s förbundsstyrelse vald vid extrastämman den 8 maj 2021:

FUB:s förbundsordförande Anders Lago Foto: Linnea Bengtsson
Anders Lago
Ordförande
Telefon: 070-851 84 61
anders.lago@fub.se

FUB:s andre vice ordförande Jan-Åke Wendel 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Jan-Åke Wendel
1:e vice ordförande
Telefon: 073-855 27 77
jan-ake.wendel@fub.se

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Ingvarsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Ingvarsson
2:a vice ordförande
elisabeth.ingvarsson@fub.se
Telefon: 070-867 61 85

Ledamöter:

förbundsstyrelseledamot Gert Ivarsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Gert Iwarsson
gert.iwarsson@fub.se

förbundsstyrelseledamot Therese Nilsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Therese Nilsson
Telefon: 072-314 70 00
therese.nilsson@fub.se

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Sandlund 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Sandlund
Telefon: 070-973 49 12
elisabeth.sandlund@fub.se

förbundsstyrelseledamot Monica Stjernsten 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Monica Stjernsten
Telefon: 070-668 36 81
monica.stjernsten@fub.se

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Krister Ekberg 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Krister Ekberg
Telefon: 076 854 35 41
krister.ekberg@fub.se

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Monika Gebart 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Monika Gebart
Telefon: 070-604 74 06
monika.gebart@fub.se

Ersättare:

Ing-Marie Olofsdotter NilssonIng-Marie Olofsdotter Nilsson
ing-marie.olofsdotter-nilsson@eskilstuna.fub.se

Jeanette PerssonJeanette Persson

Lars JalkevikLars Jalkevik
lars.jalkevik@falun.fub.se    

Riksförbundet FUB:s kansli hittar du här.

Senast uppdaterad:
tisdag 17 augusti 2021
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
hehejNyhet från www.fub.se
1956-klubbenNyhet från www.fub.se