Hoppa till innehåll

Styrelsen

FUB:s förbundsstyrelse:

FUB:s förbundsordförande Anders Lago Foto: Linnea Bengtsson
Anders Lago
Ordförande
Telefon: 070-851 84 61
Mejl: anders.lago@fub.se

FUB:s andre vice ordförande Jan-Åke Wendel 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Jan-Åke Wendel
1:e vice ordförande
Telefon: 073-855 27 77
Mejl: jan-ake.wendel@fub.se

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Ingvarsson 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Ingvarsson
2:a vice ordförande
Telefon: 070-867 61 85
Mejl: elisabeth.ingvarsson@fub.se

Ledamöter:

förbundsstyrelseledamot Elisabeth Sandlund 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Elisabeth Sandlund
Telefon: 070-973 49 12
Mejl: elisabeth.sandlund@fub.se

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Krister Ekberg 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Krister Ekberg
Telefon: 076 854 35 41
Mejl: krister.ekberg@fub.se

förbundsstyrelseledamot (ersättare) Monika Gebart 2018 Fotograf: Linnea Bengtsson
Monika Gebart
Telefon: 070-604 74 06
Mejl: monika.gebart@vilhelmina.fub.se

Stefan Römer, FUB:s förbundsstyrelse
Stefan Römer
Telefon: 076-172 32 52
Mejl: stefan.romer@gmail.com


Astrid Seter
Telefon: 076-810 05 11
Mejl: astrid.seter@borlange.fub.se

Linda Hansen Grundel - Fotograf Linnea Bengtsson
Linda Hansen Grundel

Telefon: 070-234 50 23
Mejl: linda.hansen-grundel@fub.se

Ersättare:

Martin Hagberg, FUB:s förbundsstyrelse
Martin Hagberg
Telefon: 070-950 45 71
Mejl: martin_hagberg@hotmail.com

Fredrik Seidel, FUB:s förbundsstyrelse
Fredrik Seidel
Telefon: 070-372 06 01
Mejl: fredrik.seidel@gmail.com

Ylva Wretås, FUB:s förbundsstyrelse
Ylva Wretås
Telefon: 070-324 24 68
Mejl: ylva.wretas@eskilstuna.fub.se

Riksförbundet FUB:s kansli hittar du här.