Lista över medlemsrådgivare

Medlemsrådgivare är ideellt arbetande FUB-medlemmar som vill hjälpa andra medlemmar. De ställer upp i mån av tid och ger hjälp till självhjälp. Det kostar ingenting att få stöd av en medlemsrådgivare utan det ingår i medlemsavgiften.

 

Här nedan finns en lista över alla medlemsrådgivare, i alfabetisk ordning efter efternamn.

Ahlenius Ann-Mari
FUB Lycksele
070-207 50 93
annmariahlenius@gmail.com

Askehag Inger
FUB Vaggeryd
070-559 95 76
inger.askehag@telia.com

Borgede Eva
FUB Ale
0707-23 26 90
evaborgede@hotmail.com

Borgström Karin
FUB Falkenberg
0346-598 06
070-598 06 07
karin.borgstrom@outlook.com

Boson Katarina
FUB Västerdalarna
070-319 93 97
lkboson@hotmail.com 

Bromée Yvonne
FUB Enköping
0171-276 82
yvonne.bromee@fub.se

Carlman Ingegerd
FUB Motala
070-8873729
ingegerd.carlman@gmail.com

Celander Anki
FUB Helsingborg
anki.celander@fubhbg.se
042-21 02 61

Dahlström Anneli
FUB Ludvika-Smedjebacken
0240-701 06
070-397 63 93
anneli.dahlstrom@vbu.ludvika.se

Danvind Åsa
FUB Östersund
070-396 66 93
asa.danvind@hotmail.com

Elg Lena
FUB Västerås
0707-720768, 0220-10368
elglena@yahoo.se

Eriksson Therese
FUB Sala
073-2705673
erikssontess@icloud.com

Frisch Jonna
FUB Helsingborg
073-389 52 52
jonna.frisch@fub.se 

Gebart Monika
FUB Vilhelmina
0940-107 98
070-604 74 06
monika.gebart@gmail.com

Johannisson Gunilla
FUB Växjö
0709-253156
wicktor56@gmail.com

Landin Lena
FUB Klippan/Åstorp
0702-72 27 01
lenalandin@hotmail.se

Nätbring Pernilla
FUB Växjö
070-566 47 62
pernilla@rallarringen.se

Reiman Ulla
FUB Stockholm
08-560 429 00
070-774 43 39
ulla@reiman.se

Renberg Ingrid
FUB Luleå
070-5546046
fub-lule@telia.com

Seter Astrid
FUB Borlänge
070-2075093
astrid.seter@borlange.fub.se

Torstensson Marie
FUB Kalmarbygden
070-649 33 97
marie@runtorp.se

Tönnesson Jansson Pernilla
FUB Ängelholm
070-332 97 50
pernilla.tonnesson@yahoo.se

Törnblom Karin
FUB Stockholms län
08-400 612 61
karin.tornblom@fub.se

Öström Bikhu
FUB Bromölla-Sölvesborg
0761-681799
bhikhu2009@live.com

Senast uppdaterad:
måndag 12 december 2022
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
FUB:s medlemstidning Unik. I varje tidning finns en till tidning - den lättlästa delen.Nyhet från www.fub.se
1956-klubbenNyhet från www.fub.se