Lista över medlemsrådgivare

Här nedan finns en lista över alla medlemsrådgivare, i alfabetisk ordning efter efternamn.

Här finns medlemsrådgivarna (länk till karta)

Ahlenius Ann-Mari
FUB Lycksele
070-207 50 93
annmariahlenius@gmail.com

Askehag Inger
FUB Vaggeryd
070-559 95 76
inger.askehag@telia.com

Borgede Eva
FUB Ale
0707-23 26 90
evaborgede@hotmail.com

Borgström Karin
FUB Falkenberg
0346-598 06
070-598 06 07
karin.borgstrom@outlook.com

Boson Katarina
FUB Västerdalarna
070-319 93 97

Bromée Yvonne
FUB Enköping
0171-276 82
yvonne.bromee@fub.se

Buco Almasa
FUB Botkyrka Salem
070-7940935
almasabuco@hotmail.com

Dahlström Anneli
FUB Ludvika-Smedjebacken
0240-701 06
070-397 63 93
anneli.dahlstrom@vbu.ludvika.se

Danvind Åsa
FUB Östersund
070-396 66 93
asa.danvind@hotmail.com

Elkehag Kerstin
FUB Linköping

Kerstin.elkehag@yahoo.com

Gebart Monika
FUB Vilhelmina
0940-107 98
070-604 74 06
monika.gebart@gmail.com

Hammarberg Anna-Carin
FUB Offerdal

anna.carin@corema.biz

Johannisson Gunilla
FUB Växjö
0709-253156
wicktor56@gmail.com

Landin Lena
FUB Klippan/Åstorp
0702-72 27 01
lenalandin@hotmail.se

Malmberg Bo
FUB Lund med omnejd
046-23 40 62
bomalmberg789@msn.com

Nätbring Pernilla
FUB Växjö
070-566 47 62
pernilla@rallarringen.se

Olsson Engström Ulla
FUB Huddinge
08-710 94 69
076-401 55 30
ulla.oe@outlook.com

Reiman Ulla
FUB Stockholm
08-560 429 00
070-774 43 39
ulla@reiman.se

Torstensson Marie
FUB Kalmarbygden
070-649 33 97
marie@runtorp.se

Tönnesson Jansson Pernilla
FUB Ängelholm
070-332 97 50
pernilla.tonnesson@yahoo.se

Vargas Magaly
FUB Norrköping

0762-05 28 10

Senast uppdaterad:
torsdag 11 juni 2020
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
Nyhet från www.fub.se
hehejNyhet från www.fub.se