Hoppa till innehåll

Styrelse

En förteckning över styrelsen för FUB i Södra Roslagen med kontaktuppgifter hittar du under Läs Mer

Läs mer

Ordförande
Namn: Jörgen Johansson
Adress: Skolvägen 14 A
Postadress: 184 30 Åkersberga
Mobil: 070-754 08 53
E-post: jorgen.johansson@nui.se

Vice ordförande
Namn: Anders Linde
Adress:  Ingjaldsvägen 16
Postadress: 187 72 Täby
Mobil: 070-890 29 92
E-post: anders.linde@mccain.com

Sekreterare (ej styrelseledamot)
Namn: Ann Sjölander
Adress: Strömfallsvägen 80
Postadress: 184 41 Åkersberga
Mobil: 070-888 53 16
E-post: annsjolander8@gmail.com

Kassör och ersättare
Namn: Sören Wiklund
Adress: Sollentunavägen 12
Postadress: 187 43 Täby
Mobil: 0708-76 86 00
E-post: wiklund.soren@gmail.com

Ledamöter:
Namn: Ann Epstein
Adress: Danarövägen 42
Postadress: 182 56 Danderyd
Mobil: 0706-30 63 07
E-post: ann@epsteinutveckling.se

Namn: Carmen Vogt
Adress: Norra Catalinagränd 20
Postadress: 183 68 Täby
Mobil: 070-729 08 08
E-post: carmenvogt@yahoo.se

Namn: Bert-Olov Persson
Adress: Odensvägen 6
Postadress: 187 73 Täby
Mobil: 076-848 45 55
E-post: bert.olov.persson@gmail.com

Namn: Irene Öhgren
Adress: Djurgårdsvägen 2
Postadress: 186 94 Vallentuna
Mobil: 070-916 22 74
E-post: ui.ohgren@gmail.com

Ersättare:
Namn: Claes Oldin
Adress: Södra Catalinagränd 13
Postadress: 183 68 Täby
Även: Karl Martins väg 7
185 33 Vaxholm
Mobil: 070-266 27 53
E-post: fam.oldin@telia.com

Namn: Marianne Olbrant
Adress: Sälgvägen 3
Postadress: 187 35 Täby
Telefon: 08-768 35 32
Mobil: 0703-68 19 63
E-post: marianne.olbrant@telia.com

Revisor:
Namn: Gunnar Råhlander
Postadress: Rospiggsvägen 14
Besöksadr: Röhällsvägen 37
Postadress: 183 63 Täby
Telefon: 08-756 22 19
Mobil: 0705-88 22 19
E-post: gunnar@rahlander.se

Revisorsersättare:
Namn: Ingela Gardner
Adress: Rydbohemmet 1
Postadress: 184 94 Åkersberga
Telefon: 08-732 93 85
Mobil: 070-315 07 29
E-post: ingela.gardner@gmail.com

Bilagor